«  Грудень 2015  »

Головна » 2015 » Грудень » 11 » Звіт про проведення Всеукраїнського тижня права у школі
Звіт про проведення Всеукраїнського тижня права у школі
Відповідно до плану заходів щодо проведення Всеукраїнського тижня права у школі
з 7 по 11 грудня було проведено:

Назва заходу

Відповідальні

Тематична загальношкільна лінійка:«Статут школи – права та обов’язки учнів» Заступник директора з НВР

Єдиний Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини Платонов І.В.

Лекції та бесіди для учнів: «Правовий захист неповнолітніх», «Забезпечення права на освіту», «Школа як громада», «Дотримання прав людини в Україні: реалії та перспективи» Класні керівники

Класні години: «Дитина має право» (1-4 кл ), «Права і обов’язки в моєму житті» (5-8 клас), «Особливості юридичної відповідальності неповнолітніх» (9-11 клас) Класні керівники

Брейн-ринг «Закон і ми» Платонов І.В.

Зустрічі з дільничним інспектором з питання правомірної поведінки та правопорушення серед школярів Петриченко В.О.

Виставка літератури в шкільній бібліотеці з питань прав людини та дитини, дотримання їх в Україні та світі. Точена О.В.

Особливо цікаво пройшла класна година у 2 класі «Дитина має право» (класний керівник Щербакова В.В.) , та Брейн-ринг «Закон і ми», який провів вчитель права Платонов І.В.

Переглядів: 344 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0