«  Січень 2017  »

Головна » 2017 » Січень » 7 » Зимові канікули в нашій школі
Зимові канікули в нашій школі
Згідно наказу відділу освіти Артемівської райдержадміністрації щодо проведення заходів під час зимових канікул учні 1-4 класів Никифорівської ЗОШ взяли участь в акції «Допоможи птахам взимку», де власноруч виготовляли годівнички та розвішували їх на території школи, щоб птахи змогли знайти собі їжу під час сильних морозів, хуртовин.

З метою виховання в дітях шанобливого ставлення до звичаїв і традицій українського народу було проведено годину корисної інформації про народні свята зимового циклу, де розучували колядки, щедрівки, засіванки.
Для учнів 8 – 11 класів було проведено інтелектуальний конкурс «Розумники і розумниці».
Учні 5-11 класів вирішили давні українські традиції та звичаї відсвяткувати не просто, як водиться йти до своїх дідусів та бабусь з вузликом, а подарувати радість усьому селу різдвяним вертепом. Учні були справжніми скоморохами. Була і коза рогата і бородата, і чортик хвостатий, і навіть смерть. Були і свої складачі колядок. Ось одна із них:

І за господаря Івана
Разом з Господом всі станем
І за тіточку Марію
Помолитись добре вмієм.
Не забудем і для сина, і для дочки,
Що сховались у куточку,
Заспіваєм колядочку,
Мамі й тату – розрадочку.
Ну, а ви вже не скупіться,
Будьте щедрі, будьте добрі,
Пошукайте у коморі
Нам яблука , й горіхи,
І цукерочки на втіху.
Хай всім родить сад, город,
Щоб завжди були багаті,
Миром, злагодою в хаті
Ми даруємо вам свято.

Нас далеко було чути, бо ми йшли і співали:

Діва Марія сина народила,
Сина народила – великеє диво.
Нарекла Ісусом і поклала в ясла
Свого сина – диво, своє сонце ясне.

Переглядів: 96 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0