«  Лютий 2016  »

Головна » 2016 » Лютий » 26 » Місячник правової освіти (01.02.-26.02 2016р.)
Місячник правової освіти (01.02.-26.02 2016р.)
Насильство над дітьми існувало у всі часи і спостерігалося значно частіше в попередніх поколіннях, ніж сьогодні. Будь-яке покарання більшість батьків вважало ефективним методом виховання. Про права дитини знали давно, але ніхто про це не говорив. Сучасне суспільство сформувало сучасні погляди на виховання, нетерпимість до насильства над дітьми і їх занедбаності з боку окремих сімей. Виходячи з того, що останніми роками засоби масової інформації буквально рясніють повідомленнями про насильницькі дії стосовно дітей, на школу покладається місія озброїти батьків педагогічними знаннями щодо соціально-правового захисту дітей від будь-яких форм насильства, аби спільними зусиллями долати цю проблему. У нашій школі протягом місяця було проведено згідно з планом роботи ряд заходів по попередженню насильства в сім'ї та інформуванню учнів щодо прав дитини. Школяри активно брали участь у створенні виставки малюнків «Стоп - насиллю». Учні 8-10 класів змагалися у диспут – конкурсі «Ми звільнимо світ від насилля». Також було проведено: класні години, анкетування, соціальні диктанти, перегляд та обговорення телепередач з правової тематики, виставка літератури у бібліотеці та інші.

Переглядів: 84 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0