«  Червень 2016  »

Головна » 2016 » Червень » 5 » День захисту дітей
День захисту дітей
Щороку в перший день літа в літньому пришкільному таборі «Краплинка» Никифорівської школи відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків. Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.
Діти пришкільного табору брали участь у різних конкурсах, співали, танцювали, грали у командні ігри, відгадували загадки. Закінчилося свято конкурсом малюнків на асфальті. Всі діти отримали солодощі та призи.

Переглядів: 133 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0