«  Вересень 2019  »

Головна » Архів новин
1 2 3 4 5 ... 29 30

"26 квітня - День Чорнобильської трагедії".
До дня Чорнобильської трагедії в школі були проведені заходи:
- години спілкування з історії аварії на Чорнобильській АЕС;
- переглянули презентацію "26 квітня - День Чорнобильської трагедії", документальний фільм "Чорнобиль. Точка часу";
- в бібліотеці пройшла виставка літератури "Чорнобиль".

Переглядів: 40 | Дата: 26.04.2019 | Коментарі (0)

З 15. 04. 2019 по 26.04 2019 в школі була проведена всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи»:
- було зібрано кошти у сумі 300 грн;
- переглянули відеоролик «Дитяче серденько, живи! Офіційний ролик 14 акції “Серце до серця”», «Гімн "Серце до серця"»;
- переглянули інформаційне відео 13 акції «Серце до серця» «Почуй світ!» - «На Донеччині подарували слухові апарати дітям з вадами слуху».

Переглядів: 35 | Дата: 25.04.2019 | Коментарі (0)

23 квітня 2019 року був проведений І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» ( «Джура»).
Від нашої школи брав участь рій "Козацька слава".
Рої змагалися за 8 напрямками: конкурс стройової підготовки «Впоряд», туристсько-спортивна смуга перешкод, надання медичної допомоги «Рятівник», встановлення палатки на час, творчо-мистецький звіт «Ватра», конкурс знавців історії «Відун», конкурс звітів «Добре діло», перетягування линви.
В кінці змагань отримали солодкі подарунки!!!

Переглядів: 24 | Дата: 25.04.2019 | Коментарі (0)

Чому ми вирішили сортувати сміття у школі?
На нашу думку, школа є ідеальним майданчиком для впровадження екологічної освіти, але за умови, що вона буде якісною і безпосередньо пов’язаною із повсякденним життям та розумінням того, як кожна людина незначними змінами у своїй щоденній поведінці може змінити екологічну ситуацію у своїй країні та у світі.
В рамках «доброго діла» було проведено майстер-класи по сортуванню сміття.
В школі джурівцями були встановлені паперові ящики для збирання відсортованого сміття. На ящиках була надана вся інформація для ознайомлення, що можна, а що не можна викидати до ящиків. Учні навчаться сортувати сміття просто під час навчання у школі. Далі школярі почнуть кидати сміття не в одне відро, а в чотири, а зароблені від сортування кошти будуть витрачатися на їхні потреби.
На даний час рій «Козацька слава» бере участь у всеукраїнській акції - "Допоможи Пластикожую HelpOzzi!". До 8 травня ми плануємо назбирати 14кг пластику і отримати за це набір пазлів.

Переглядів: 33 | Дата: 19.04.2019 | Коментарі (0)