«  Липень 2019  »

Головна » Архів новин
1 2 ... 27 28 29 30

Наближаються свята, безсумнівно вони хвилюють всіх дітей, в дитячих садках проводяться ранки, а в нашій школі, де діти вже більш дорослі, були заплановані найрізноманітніші заходи. Як завжди, прикрасили школу до Нового року учні та вчителі. Учні початкової школи навчалися клеїти гірлянди-ланцюги і вирізати сніжинки, старші класи прикрашали приміщення мішурою і ялинковими іграшками. І ось школа вже готова до зустрічі Нового року. А як же відзначали це свято її мешканці? Про це розповість наш фотозвіт.

Новий рік вже за дверима,
Пахне качка у печі.
В день святковий вам бажаю
Оптимізму у душі.
Зміни будуть лиш на краще
В році тому, що прийде.
Хай усім нам, друзі, з вами
Він лиш щастя принесе.

Переглядів: 113 | Дата: 31.12.2015 | Коментарі (0)

По дорозі йде дідусь з купою пакунків —
Це несе вже Миколай дітям подарунки.

А хто буде маму й татка слухати щоденно,
То до того Миколай прийде недаремно.

Принесе він цілі міхи найкращих гостинців,
А для повної утіхи — ще й всім по ялинці.

І дівчаткам, і хлоп'яткам цукерки приносить,
Ще й у Бога для усіх здоров'ячка просить.

А хто щиро Миколая слухає і любить,
Того святий Миколай серцем приголубить.

Подай, Боже, нашим дітям у мирі зростати,
Щастя, злагоди й любові у достатку мати.

Переглядів: 81 | Дата: 18.12.2015 | Коментарі (0)

Відповідно до плану заходів щодо проведення Всеукраїнського тижня права у школі
з 7 по 11 грудня було проведено:

Назва заходу

Відповідальні

Тематична загальношкільна лінійка:«Статут школи – права та обов’язки учнів» Заступник директора з НВР

Єдиний Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини Платонов І.В.

Лекції та бесіди для учнів: «Правовий захист неповнолітніх», «Забезпечення права на освіту», «Школа як громада», «Дотримання прав людини в Україні: реалії та перспективи» Класні керівники

Класні години: «Дитина має право» (1-4 кл ), «Права і обов’язки в моєму житті» (5-8 клас), «Особливості юридичної відповідальності неповнолітніх» (9-11 клас) Класні керівники

Брейн-ринг «Закон і ми» Платонов І.В.

Зустрічі з дільничним інспектором з питання правомірної поведінки та правопорушення серед школярів Петриченко В.О.

Виставка літератури в шкільній бібліотеці з питань прав людини та дитини, дотримання їх в Україні та світі. Точена О.В.

Особливо цікаво пройшла класна година у 2 класі «Дитина має право» (класний керівник Щербакова В.В.) , та Брейн-ринг «Закон і ми», який провів вчитель права Платонов І.В.

Переглядів: 529 | Дата: 11.12.2015 | Коментарі (0)

4 грудня 2015 року, в рамках патріотичного виховання, у школі відбулися інформаційно-просвітницькі, позакласні та виховні заходи з нагоди відзначення Дня збройних сил України. Метою проведення заходів є формування і розвиток мотивації у молоді, що спрямована на підготовку до захисту держави, виховання української молоді в дусі військових традицій українського народу, формування патріотично зрілої особистості тощо. Серед заходів було проведено: Святкову лінійку : «ЛЮДИ! БЕРЕЖІТЬ ТА ЗАХИЩАЙТЕ МИР!», урок мужності «На варті Вітчизни», організовано виставка літератури та малюнків «Миру - мир», а також створено презентацію «День Збройних Сил України. Історія, сьогодення».

Переглядів: 111 | Дата: 05.12.2015 | Коментарі (0)