«  Вересень 2019  »

Головна » Архів новин
1 2 ... 27 28 29 30

Насильство над дітьми існувало у всі часи і спостерігалося значно частіше в попередніх поколіннях, ніж сьогодні. Будь-яке покарання більшість батьків вважало ефективним методом виховання. Про права дитини знали давно, але ніхто про це не говорив. Сучасне суспільство сформувало сучасні погляди на виховання, нетерпимість до насильства над дітьми і їх занедбаності з боку окремих сімей. Виходячи з того, що останніми роками засоби масової інформації буквально рясніють повідомленнями про насильницькі дії стосовно дітей, на школу покладається місія озброїти батьків педагогічними знаннями щодо соціально-правового захисту дітей від будь-яких форм насильства, аби спільними зусиллями долати цю проблему. У нашій школі протягом місяця було проведено згідно з планом роботи ряд заходів по попередженню насильства в сім'ї та інформуванню учнів щодо прав дитини. Школяри активно брали участь у створенні виставки малюнків «Стоп - насиллю». Учні 8-10 класів змагалися у диспут – конкурсі «Ми звільнимо світ від насилля». Також було проведено: класні години, анкетування, соціальні диктанти, перегляд та обговорення телепередач з правової тематики, виставка літератури у бібліотеці та інші.

Переглядів: 117 | Дата: 26.02.2016 | Коментарі (0)

Відзначаємо другу річницю Революції Гідності. Година спілкування "Україна:спільна відповідальність за майбутнє", перегляд учнями телепередач присвячених Революції Гідності, фільму "Сильніше ніж зброя."

Переглядів: 153 | Дата: 13.02.2016 | Коментарі (0)

Через подовження карантину у школах району, заплановані заходи до Дня пам'яті Героїв Крут переносяться у віртуальний простір. Інформацію можна знайти тут
Переглядів: 191 | Дата: 27.01.2016 | Коментарі (0)

Наближаються свята, безсумнівно вони хвилюють всіх дітей, в дитячих садках проводяться ранки, а в нашій школі, де діти вже більш дорослі, були заплановані найрізноманітніші заходи. Як завжди, прикрасили школу до Нового року учні та вчителі. Учні початкової школи навчалися клеїти гірлянди-ланцюги і вирізати сніжинки, старші класи прикрашали приміщення мішурою і ялинковими іграшками. І ось школа вже готова до зустрічі Нового року. А як же відзначали це свято її мешканці? Про це розповість наш фотозвіт.

Новий рік вже за дверима,
Пахне качка у печі.
В день святковий вам бажаю
Оптимізму у душі.