«  Листопад 2016  »

Головна » 2016 » Листопад » 8 » 40 річниця створення Української Громадської Групи
40 річниця створення Української Громадської Групи
9 листопада 2016 року відзначається 40-річчя заснування Української Громадської групи сприяння виконанню Гельсінських угод - першої легальної правозахисної організації в УРСР, яка відіграла одну з ключових ролей у боротьбі українського народу за створення власної держави, поваги до прав людини, становленні демократії.
На вшанування цієї події та з метою виховання громадянських, патріотичних почуттів, свідомої, соціально активної позиції, поваги до мужності українських дисидентів і борців за права людини в умовах комуністичного режиму у Никифорівській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено інформаційно-освітні заходи.
Учні школи дізналися про тих, хто боровся за свободу та права людини під час перегляду документальних фільмів «Українська Гельсінська спілка - вектор визначено», «Василь Стус. Феномен суток», презентації «Гельсінська група» та взяли участь в обговоренні значення діяльності УГГ під час проведення усного журналу «40 років Гельсінським угодам».

Переглядів: 58 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0