«  Квітень 2019  »

Головна » 2019 » Квітень » 17

У повсякденному житті батарейки вкрай важливі для більшості людей. Вони використовуютья в ліхтариках, годинниках, телефонах, пультах, іграшках.
В природних умовах пальчикова батарейка розкладається приблизно 10 років. Вчені підрахували, що одна пальчикова батарейка забруднює важкими металами 10 кв.м. грунту. В лісі це територія існування 2 дерев, 2 кротів, 1 їжака і декілька тисяч дощових черв’яків.
Одна пальчикова батарейка забруднює важкими металами 400 л. води. Наприклад, якщо Ви споживаєте 1,5 л питної води на добу, то об’єму води, що забруднюється однією батарейкою, вистачить приблизно для споживання питної води протягом 9 місяців.
Саме таку інформацію розповідали джурівці проводячи акцію «Батарейки задавайтеся». Вони ознайомивши учнів з цією інформацією збирали батарейки серед учнів, вчителів та батьківської громади. Було зібрано більше 3 кг. батарейок. Акція буде продовжуватись і надалі.

Переглядів: 26 | Дата: 17.04.2019 | Коментарі (0)

Багато первоцвітів віднесено до числа рідкісних рослин, збір яких законодавчо обмежений, особливо якщо він ведеться з метою прибутку.
З метою збереження квітів-первоцвітів щорічно в лютому-березні в нашій школі проводиться екологічна акція “Збережемо первоцвіти”.
Рій “Козацька слава” розповсюджував листівки “Збережемо первоцвіти!” жителям села, батькам і дітям школи.
Пам’ятайте, зберігаючи квітам життя, ми прикрашаємо і зберігаємо своє! Бережіть неповторну українську природу!

Переглядів: 25 | Дата: 17.04.2019 | Коментарі (0)